איך יסתיים הסיפור הגרעיני של איראן?

מצד אחד האיראנים מותחים את כל הגבולות, הולכים על חבל דק בערמומיות בדרך להשגת יכולות גרעיניות צבאיות, אך מצד שני משקרים במצח נחושה שהם לא שואפים לכך, ושזה בכלל מנוגד לדת שלהם.
אז אני שואל, למה הם ממשיכים בהתנגדותם, בזמן שהכלכלה שלהם קורסת טוטאלית ולכאורה אין שום סיבה להתנגד להסכם שמגביל את פעילותם הגרעינית, אלא אם כן הם למעשה באמת כן חותרים לפצצת גרעין?
בנוסף, כל הסימנים מראים שהם אובססיביים לשיפור יכולתיהם הצבאיות, שבהחלט משתפרות, עוד סטירה להצהרות האחרונות שלהם ולמעשים שלהם בשטח — המוני תאי טרור מעוללים בשמם זוועות ברחבי העולם.
עדיין לא שכחנו את הצהרותיהם הברבריות להשמדת מדינת ישראל, להשמדת יהודים.
אז תאמרו לי, מדוע האירופאים ממשיכים לרקוד לצלילי האייתוללות ולתת גלגל הצלה למשטר ההזוי הזה, במקום לחבור לעמדת ארה"ב? זו חזרה על החטאים והעיוורון שהופגנו במלחה"מ ה-2, וזה עלול להוביל אותנו למלחמה קשה.

הסיפור של איראן יסיתיים בצורה עצובה…זה מה שבטוח. הם חופרים לעצמם קבר, ונותר לנו רק לקוות שבסוף אנחנו לא ניכנס לקבר הזה ביחד איתם.

נקווה שלא יסתיים בפיצוץ…if u know what i mean :drum:

6 לבבות

חחחחחחחחחחחחחח חזק

רק אלוהים יודע…
נקווה שיכנס בהם קצת שכל והם יבינו שהם לא הולכים להצליח לתחמן את כל העולם ואחותו.
ונקווה שאם תגיע השעה לתקוף ארה"ב תעזור לישראל במערכה!

חחחחחחח בהחלט :laughing:

@sambusak :joy:

לנושא, אני מתפללת שהסיוט הזה יסתיים ויחסלו את המנהיג הדביל שלהם.

לבבות 1

האיראנים בשקט בשקט ממשיכים להעשיר אורניום ואנחנו נאכל אותה בסוף.
הזמן לפעול זה עכשיו.
האדישות תתפוצץ לנו בפרצוף ואז זה כבר לא יהיה מצחיק לצערי.

לפי ההצהרות ההזויות של איראן …נראה שיש מלחמה באופק.
בקרוב כל הדתיים יקפצו ויזעקו ‘גוג ומגוג’, הא?

אני לא חושב שטראמפ ישב בשקט. הוא וביבי מסכימים על מה צריך לעשות במידה ואיראן חותרת לפצצה.

צריך לצחוק כל עוד אפשר :grimacing:

אולי זה כבר מאוחר מדי. הטילים שלהם מיירטים מלטים! אולי יש להם יכולות בליסטיות משופרות מאוד …ואולי בכלל הגיעו לנקודת האל חזור מבחינתנו. פאק!

אני לא הולך להאשים אותם האמת…

אולי בקרוב נדע…